Rodičovství, jasně každej tomu rozumí, studoval z něj vysokou a ví přesně, co bys měl dělat. Dokud se to ale netýká jeho děcka. To, co se o rodičovství neříká, je, že by se k němu měla vyfasovat knížka podobná té ze Stopařova průvodce po galaxii. Taková ta hezká velká kniha, s ohromným nápisem ŽÁDNOU PANIKU! a místo ručníku budeš v klidu, když budeš vědět, kde má tvoje ratolest nějakou absurditu, která ho činí klidným a šťastným, třeba zubní kartáček, nebo prázdou papírovou krabičku od něčeho.

Do nového roku jsme si dali za předsevzetí, že budeme psát víc článků. No je konec ledna a ještě jsem ani nenapsal, jak jsme se měli o Vánocích a to už mám v hlavě minimálně dva další články.

Tak jo, na rovinu. Kdybychom měli rodit my chlapi, lidstvo by pravděpodobně vymřelo. Tohle bychom přeci dobrovolně nedělali.

Tak je to tu, konečně článek, mám na něho dost času, když teď trčim doma se sešitou achilovkou, že. Jeden článek jsem sepsala hned po šestinedělí, ale nějak jsem se už nedostala k tomu ho uveřejnit a postupem času to ztratilo smysl, tak to tak nějak vše shrnu do tohoto článku, když už je Mimsovi přes půl roku :D Holky z mého okolí, co ještě potomky nemají a plánují je, tak se vyptávaly a vyptávají co a jak, tak jsem si říkala, že to prostě tak nějak vše otevřeně sepíšu, s tím já problém nemám. Předem se omlouvám, když budu skákat z jednoho do druhýho, ale je toho tolik co mám na srdci, to mi věřte :D

Čau, asi jsem přestal kouřit a potřebuju aby sis tohle přečetl a do komentářů mi napsal, jestli jsem stále ještě normální.

V dobrém i ve zlém, tak jsme si to slíbili. Tenhle slib jsme si dali už dávno před svatbou, beze slov. Když někoho milujete, tak to prostě je. Svatba byla jen stvrzení, posun, neočekávali jsme od ní změnu života.

Tak jsme několik týdnů za půlkou.. je to celkem jízda a co teprve příjde potom 😁 Už to není tajemství (můj muž musí vše hned vykecat) a už je jasný, že to bude kluk (pokud mu neupadne pytlík cestou ven 😂) .. Jasně jsme rádi, že to bude kluk, ale hlavně ať je zdravej že.. Nějak jsme si říkali, že jsme spíš na ty klučičí věci, tak super a muž mi po potvrzení kluka řekne, že ho trošilinku mrzí, že to nebude tatínkova holčička, no 😄

Život jde dál a tomu prckovi jsou teď 4 měsíce. Nedávno jsem s Týnou řešil, že mi přijde, jakoby s námi byl odjakživa. Na jednu stranu mi ty 4 měsíce přijdou jako strašná doba a na druhou je to jen lehce přes čtvrt roku. Možná je to dáno prostě tím, že Ben dělá a umí každý den něco nového. Je to hrozně rychlý.

Jo, tak já vám dneska něco řeknu o tý Moravě. Jasně pokud jsi tam nikdy nebyl, tak o ní pravděpodobně víš, že tam žijí lidé, kteří o Češích říkají, že jsou blbci a že i my musíme říkat, že Moraváci jsou taky blbci.

Jou, jasně, zase to bude o prckovi. Aktuální téma. No tak minule jsme skončili někde po porodu, teď budou prckovi 2 měsíce tak se mrknem na nějaký nový skills, co člověk získá.